Łapy kibicaOryginalny gadżet, który podbił serca kibiców i uczestników imprez masowych na całym świecie. W naszej ofercie znajdują się piankowe łapy kibica w dwóch wersjach – w formie otwartej dłoni oraz zamkniętej z wysuniętym palcem wskazującym.

Łapy kibica to gadżet nie tylko wykorzystywany podczas meczów i innych wydarzeń sportowych na stadionach. Coraz częściej sięgają po niego firmy, które poszukują niestandardowego pomysłu na reklamę. Łapa kibica to dobry gadżet na imprezę masową każdego rodzaju. Świetnie sprawdzi się zwłaszcza w przypadku sponsoringu eventów sportowych, kiedy jednak strona jest zadrukowana barwami klubowymi czy narodowymi, a na drugiej znajduje się logotyp firmy.

Kapelusze (cylindry)Piankowa czapka kibica to wysoki na około 24 centymetry cylinder, który jest wykonany z miękkiej pianki obszytej poliestrową dzianiną. Kapelusz to jeden z najchętniej wybieranych przez kibiców gadżetów – jest nie tylko zabawny, ale i dobrze widoczny z daleka. Piankowy cylinder to również dobra opcja na gadżet reklamowy dla firm.

LeżakiLeżaki ogrodowe, plażowe i basenowe, zarówno pojedyncze, jak i podwójne, to gadżet nie tylko praktyczny, wygodny i doceniany przez konsumenta, ale także świetna płaszczyzna reklamowa. Na tkaninie, z której wykonany jest leżak, umieścić można logotyp firmy lub slogan kampanii reklamowej lub społecznej. Specjalizujemy się w nanoszeniu druków na materiały, z których zrobione są leżaki i posiadamy duże możliwości jeżeli chodzi o jakość i charakter nadruków. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej niestandardowe projekty.

Pufy i inne siedziskaW naszej ofercie znajdują się różne siedziska: fotele, sofy, pufy, poduchy, kształtki i worki. Stworzenie z myślą o wypoczynku i wygodzie, odznaczają się najwyższą jakością wykonania i stylowym designem. Produkty z naszego portfolio to idealna opcja dla tych, którzy maja dość siedzenia na niewygodnych i twardych krzesłach czy taboretach. Siedziska, które oferujemy, stanowią alternatywę dla staromodnych, ciężkich mebli. Służą nie tylko do siedzenia, ale także do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Oferowane przez nas produkty odznaczają się precyzją wykonania i najwyższej jakości materiałami. Kolekcja prezentuje się imponujące i jest przy tym trwała, solidna i odporna.

FlagiFlagi wykonujemy na tkaninie flagowej 120g/m2, specjalnie przystosowanej do tego typu produktów. Na zamówienie możemy wykonać też flagi na dzianinie satynowej, jednostronnie połyskliwej 190gm2 lub dzianinie decor 205/m2 (gruba, nieprześwitująca dzianina dekoracyjna, na której nadruk widoczny jest tylko z jednej strony). Flagi reklamowe to świetny sposób na wyróżnienie swojej firmy spośród innych. Stanowią tani i nowoczesny nośnik reklamowy, który odznacza się dużą skutecznością w przyciąganiu uwagi potencjalnych klientów.

Wykonujemy flagi zarówno na podstawie przesłanego projektu, jak również pomagamy stworzyć projekt grafiki. Posiadamy profesjonalny dział graficzny, którego pracownicy mogą stworzyć kilka wersji flagi na podstawie otrzymanych od klienta informacji (logo, teksty, adres itp.).

Wykonujemy flagi najwyższej jakości, używając tuszy u tkanin renomowanych producentów. Nasza nadruki są bardzo wyraźne z obu stron tkaniny oraz odporne na różne warunki atmosferyczne. Wielkość flagi oraz jej wykończenie wykonujemy zgodnie z ustaleniami klienta.

ParasoleOferowane przez nas parasole reklamowe to praktyczny gadżet, który pozwala ochronić się przed deszczem i słońcem. Jest to świetny nośnik reklamowy. Nadruk na parasolach wykonujemy techniką termosublimacji, dzięki czemu jest on trwały i bardzo wyraźny przez długi czas. Na materiale nadrukować można dowolną treść i grafikę. Sam parasol wykonany jest z mocnych materiałów stalowych. Stelaż może zostać polakierowany na dowolny kolor. Do każdego parasola dołączamy pokrowiec, który ochrania tkaninę przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Dajemy 36-miesięczną gwarancję na stelaże oraz szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Tekstylia reklamowe


 
|W naszej ofercie znajduje się szeroka gama ubrań – produktów reklamowych, takich jak koszulki, bluzy, kurtki, czapki, bandamki. Wykonujemy rzeczy w różnych rozmiarach, dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Elementy odzieży to chętnie wybierane przez ludzi gadżety na imprezy sportowe i masowe. Dla firmy z kolei stanowią doskonały sposób na reklamę. Oferujemy nadruki na tekstylia reklamowe, wykonane techniką gwarantującą ich długotrwałość i wyrazistość.

Produkty papieroweWykonujemy różnego rodzaju reklamowe produkty papierowe, taki jak niewielkie flagi, wiatraczki, chorągiewki, daszki czy czapki. Są to gadżety, które świetnie nadają się na imprezy sportowe i masowe – można wyprodukować je w dużej ilości, są tanie i cieszą się popularnością kibiców i uczestników eventów. Oferujemy trwałe i wyraźne nadruki na produktach papierowych, których charakter, wielkość i kolor zależy od wymagań Klienta.