Reklama świetlna


 

Oferujemy szeroką gamę produktów od prostych kasetonów poprzez plafony, witacze aż do złożonych form przestrzennych.

Kasetony
Ta forma reklamy, ze względu na prostą budowę, a zarazem efektowny wygląd, jest szczególnie godna polecenia. W zależności od zastosowania oraz oczekiwanego efektu końcowego do ich produkcji stosujemy różne materiały tj.: profil aluminiowy,PC,plexi ,winyl, plabond
Kasetony mogą być podświetlone świetlówkami lub diodami LED. Rozmiar jest każdorazowo dostosowany do konkretnej realizacji.

Litery przestrzenneLitery i znaki przestrzenne to reklama 3D wykonana w formie elementów trójwymiarowych. Obok form podświetlanych, proponujemy napisy i elementy wykonane ze styroduru. Jest to pianka poliestrowa odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, niezwykle lekka i wytrzymała. Dodatkowo można zastosować lico z plexi, co podnosi walory estetyczne znaku.

Litery z plexi, pcv lub digibondu
Elegancką formą reklamy są również litery z plexi, pcv lub dibondu montowane na dystansach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także litery mosiężne. Chcąc uatrakcyjnić efekt końcowy warto podświetlić napis, co niewątpliwie podkreśli jego trójwymiarowość.

Systemy wystawiennicze


 

Wykonujemy kompleksowe systemy wystawiennicze, stoiska targowe, promocyjne i sklepowe. Dysponujemy także gotowymi rozwiązaniami wystawienniczymi, pozwalającymi w bardzo łatwy sposób i szybki sposób eksponować powierzchnię reklamową.

W naszej ofercie znajdują się:

  •  ścianki wystawiennicze (Pop Up)
  •  potykacze
  •  potykacze aluminiowe z wymienną grafiką
  •  roll-up
  •  stojaki biurkowe z plexi
  •  stojaki wolnostojące i dekoracyjne
  •  mównice proste
  •  ramy OWZ na plakaty
  •  osłony na telewizory i monitory - chroniące ekran przed uszkodzeniami mechanicznymi w miejscach publicznych

FlagiNieograniczona gama kształtów i rozmiarów, od największych flag wciąganych na maszt po niewielkie flagietki gabinetowe.Forma nadruku zależna jest od indywidualnego projektu. Zleceniem zajmiemy się od projektu graficznego do uzyskania końcowego efektu.Stosowane nowoczesne rozwiązania technologiczne gwarantują trwałość nadruków.

Wymiar flag
bez ograniczeń, najpopularniejsze formaty to
100x300cm - pionowa;  200x125cm - pozioma;
200x200cm - neutralna

Rodzaje flag
bez ograniczeń; mocowane do masztów, flagietki, szturmówki, aventos, girlandy, samochodowe, świecące

Maszty


 

Maszt flagowy to atrakcyjny nośnik reklamy zewnętrznej podnoszący rangę i powagę każdej firmy, biurowca czy gmachu użyteczności publicznej. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych sposobów ekspozycji logo firmy. Oferujemy maszty z włókna szklanego i maszty z aluminium oraz pełną paletę części do masztów.

Wyroby z plexiNietypowe kształty, precyzyjne cięcie, krawędzie niewymagające obróbki.

To wszystko uzyskujemy dzięki precyzyjnemu cięciu laserem. Oferujemy całą gamę produktów m..in. z plexi od przedmiotów użytkowych po oryginalne upominki reklamowe. Dodatkowo wykorzystując grawerowanie, nadajemy produktom indywidualny charakter.

Commercial Progress
ul. Czarnomorska 13
02-758 Warszawa

pon. - pt.
09:00 - 17:00